Кутова раковина з тумбою для ванної: розміри, фото та ціни


Більшість усвідомлює, наскільки важливо грамотно підійти до питання облаштування ванної кімнати. Приймаються до уваги всі компоненти - ванна, раковина, наявність пральної машини, дзеркала, меблі і так далі. Враховуються обов'язково розміри приміщення, що дозволяє правильно розташувати кожен елемент. Сучасні кутові умивальники дозволяють використовувати вільний простір кутів, тим самим розширюючи можливості санвузли з оснащення додатковими складовими. Тому поговоримо про них докладніше.

Переваги

  1. Економія простору. Звичайна меблі ставиться до стіни, залишаючи кути незадіяними. Поставивши кутову раковину, ви ефективно використовуєте доступну площу.
  2. Практичність. При маленькій ванній кімнаті багато вибирають компактну меблі, розмістити в якій що-небудь не представляється можливим. Сенс у них відсутній, оскільки подібне рішення непрактичне. Кутові умивальники пропонують багато поличок, ящиків з достатньою глибиною.
  3. Зовнішній вигляд. Як показує практика, сучасні кутові раковини з тумбами і полицями виглядають акуратно, вишукано і модно. Можна відшукати рішення під будь-який стиль інтер'єру, який ви вибрали для власного санвузла.

Види

Кутова раковина з тумбоюКутові раковини з тумбою мають свої різновиди. Багато в чому вони засновані на конструкції тумби. Виділяють три види.

  1. З цоколем. Це найбільш поширений варіант, який випускає кожен виробник меблів для ванни. Для монтажу досить зібрати короб і поставити на вибране місце. Для додання стійкості не потрібно ніяких додаткових маніпуляцій або регулювань, що є важливою перевагою. На жаль, ставлять такий умивальник безпосередньо на підлогу, а значить тумба піддається негативному впливу вологи і води з підлоги. З плином часу цоколь може зіпсуватися. Це особливо критично, якщо матеріалом для раковини з тумбою служить ДСП.
  2. Підвісна. Сучасно, стильно, незвично і практично. Так можна охарактеризувати умивальники з підвісною тумбою. За рахунок відсутності цоколя і ніжок досягається ефект невагомості, додаткового вільного простору всередині приміщення. Переваг у такого варіанту багато, але одна з основних - простота прибирання приміщення. Істотний мінус тільки один - складність монтажу. Встановлюється така тумба для ванної виключно на капітальну стіну, плюс потрібно ідеальний кут.
  3. На ніжках. Практичний і зручний варіант для ванної кімнати. Не потрібно володіти особливими навиками для установки, чому багато в чому така тумба схожа на цокольний варіант. Ніжки забезпечують комфортну прибирання, відсутність скупчення води, бруду, плюс можуть при необхідності замінюватися на нові. Фахівці рекомендують вибирати такий кутовий умивальник з тумбою, якщо мова йде про установці системи тепла підлога. Переконайтеся тільки, що на ніжках є захисні накладки, що захищають від дряпання підлоги. Пластикові ніжки вибирати не варто, вони швидко втрачають привабливий зовнішній вигляд, під дією перепадів температури можуть лопнути і раскрошиться.

Якщо це готовий виріб для ванної кімнати, тоді вибір грунтується виключно на індивідуальних перевагах клієнта, особливості інтер'єру приміщення. Якщо ж умивальник з тумбою планується виготовити самостійно, то накладні рукомийники - найбільш простий в установці варіант, оскільки немає необхідності вирізати отвір у стільниці, обробляти зрізані краю і так далі.

Облаштування ванної кімнати є захоплюючим, але в той же час складним процесом. Тут дуже важливо продумати кожен крок, створити попередній креслення, враховуючи доступні сантиметри площі. Якщо грамотно використовувати при компонуванні кути, тоді у вас залишиться набагато більше місця для розміщення меблів і сантехніки, яку раніше ви дозволити собі не могли, оскільки тумба з раковиною займали значну частину приміщення.

найоптимальніший варіант - придбати кутову меблі на замовлення. Так ви зможете передбачити правильні розміри, компонування, додаткове обладнання, кількість шаф, ящиків і так далі. Це обійдеться дещо дорожче готової меблів, проте вона ідеально впишеться саме в умови вашого сантехнічного вузла.

Перед підключенням раковини зверніться до професійного сантехніку. Він дозволить визначити стан трубопроводу, виконати заміну при необхідності. На жаль, іноді цей момент не враховується. Як результат, через деякий час після ремонту та встановлення меблів, сантехніки, труби дають текти, утворюється потім і це все призводить до ще більш дорогого ремонту. Не допускайте поширені помилки, вчіться на чужих.

Опубликовано: 10-05-2017, 09:35
0

Похожие статьи


Наверх