Дизайн ванної кімнати 3 3, 4, 5 та 6 кв. м: проекти та фото інтер'єрів


Якщо раніше при ремонті у ванній увага приділялася тільки функціональної стороні, то зараз ситуація змінилася кардинально. Збільшення асортименту сантехніки і меблів призвело до того, що тепер навіть маленьке приміщення санвузла можна перетворити на справжній витвір дизайнерського мистецтва. Тобто навіть дизайн ванної кімнати 3 3 може бути незвичайним, оригінальним, одночасно з цим зберігаючи всі необхідні практичні можливості.

Сьогодні ми поговоримо про те, як же правильно розробити і виконати дизайн санвузла, який володіє досить скромними дев'ятьма квадратними метрами площі. Звичайно ж, зовсім компактним таку ванну не назвеш, оскільки безліч санвузлів не можуть похвалитися більш ніж 3 квадратними метрами площі.

Попередня підготовка

Фото дизайну ванної кімнати розміром 2 на 3

Фото дизайну ванної кімнати розміром 2 на 3

якщо вже ви зважилися виконати ремонт, маєте зразковий дизайн у себе в голові або вже на папері, варто зробити деякі підготовчі роботи.

  1. Для початку вивчіть доступні пропозиції на ринку. Пройдіться по магазинах, поцікавтеся меблями, сантехнікою й іншими елементами інтер'єру, які підійдуть під вашу площу.
  2. Якщо ремонт планується на п'ять років і більше, тоді обходьте стороною всі бюджетні матеріали. Довго вони прослужать вам не, будьте впевнені.
  3. Постарайтеся створити під вибраний дизайн ванної кімнати невеликий макет на комп'ютері, або просто на аркуші паперу. При цьому зробіть всі необхідні виміри приміщення з точністю до сантиметра.
  4. Перевірте надійність і якість вашої поточної сантехніки. Може, потрібно поміняти, відновити, злегка відремонтувати. Якщо вона стара і вас є достатній бюджет, сміливо позбавляйтеся від неї.
  5. Запросіть фахівців, які перевірять стан труб і проводки. Дуже важливо бути впевненим у повній працездатності цих компонентів перед тим, як приступити до капітального ремонту. Не забувайте, проводка буде захована за новими матеріалами, труби також можуть закритися штукатурною, панелями. Якщо по завершенню робіт виявиться, що пошкоджена проводка, або труби давно прогнили, вся ваша робота піде, як кажуть, коту під хвіст.
  6. Купіть необхідні оздоблювальні матеріали. Врахуйте, що дизайн ванної кімнати 2 2 краще всього виглядатиме у поєднанні з керамічною плиткою на стінах і на підлозі. Причому віддавайте перевагу невеликий за розміром плитки, оскільки маленькі елементи візуально зроблять ваше простір більше, чого не можна сказати про великих керамічних виробах. Плюс до всьому, що з ними буде складніше працювати, так як потрібно різати плитку.
  7. Тільки після монтажу плитки приступайте до встановлення нової сантехніки в свій санвузол. Не забудьте перевірити ефективність роботи всього обладнання, щоб сміливо можна було приступати до фінішної обробки, обшивці труб і комунікацій.