Огляд букмекера Фаворит Спорт


БК Фаворит - один з найбільш популярних букмекерів на українському ринку, що працює за ліцензією як державна лотерея лото. Контора завоювала довіру клієнтів ще до того, як вийшла в інтернет, - ставки на спорт приймалися в наземних пунктах прийому. Тепер же на сайті букмекерська контора приймає парі на результати сотень подій в 36 видах спорту: від широко поширеного футболу, баскетболу та хокеї до більш екзотичного Херлінга, гельської футболу, флорболу або крикету і там же, на сторінці https://favorit-sports.com/rezultati можна переглянути результати матчів.

Український гумор від Фаворита

Окремими розділами у Favorit йдуть парі на політичні та розважальні події. Бажаючі можуть навіть припустити, збільшиться чи проїзд в київському метро до кінця року або замінять маршрутні таксі на інший транспорт до 2024 року.

Зручний сайт для кожного відвідувача

Букмекерська контора Фаворит розробила сайт в синіх і білих тонах з додаванням червоного. Головна сторінка насичена банерами і таблицями, але зорієнтуватися в них досить просто. У вертикальних блоках зліва на сайті Favorit представлені топові поєдинки і всі види спорту, на які можна зробити ставки.

У центрі виділено блок з популярними подіями і матчами в лайв, нижче винесені найближчі події, відсортовані за видами спорту, і експрес дня з десятивідсотковим бонусом. Справа на сайті Фаворит букмекерська контора винесла безпосередньо ігровий білет, банери з поточними акціями і пропозиціями та посилання на найбільш поширені питання, консультанта і адреси наземних ППС.

Переваги мобільної версії сайту

При наявності невисокій швидкості інтернету можна перейти на просту версію сайту Фаворит або навіть не мобільну. Вона оптимізована, не споживає багато трафіку, в ній немає зайвих вікон, завдяки чому вона виглядає значно легше.

Також для зручності користувачів, стабільно роблять ставки на спорт з планшетів або смартфонів, розроблені два мобільних додатки - для iOS і Android. Перше є за посиланням на AppStore, а друге завантажується безпосередньо з сайту Favorit, так як подібні програми заборонені правилами Google Play. У додатках можна стежити за трансляціями поєдинків, робити швидкі ставки, поповнювати рахунок і виводити гроші, дивитися розклад матчів і результати.

Особливості лінії і розпису

Лінія глибока - БК Фаворит на офіційному сайті пропонує для ставок не тільки головні чемпіонати країн, але і регіональні ліги (особливо це може бути застосовано до футболу). Розпис варіативна, включає в себе не тільки стандартні фори, результати і тотали, а й десятки додаткових ставок.

Кількість ринків у топових футбольних поєдинків доходить до декількох сотень, а тому для зручності гравців БК ділить їх на категорії: основні та спеціальні ставки, голи, тайми, кутові, картки, інтервали і гравці. Аналогічна система застосовується і в інших видах спорту, тільки категорії будуть відрізнятися: в хокеї будуть періоди, в баскетболі - чверті і половини, в тенісі - сети і гейми.

Також на сайті Favorit представлений простий розділ зі статистикою і результатами. Спочатку вибирається країна і вид спорту, потім чемпіонат або ліга, після чого гравцям пропонуються таблиці з потрібними показниками. Коефіцієнти у Фаворита вигідні, а маржа одна з найнижчих на ринку.

Плюси реєстрації на сайті

На користь БК говорить і проста реєстрація. Перший крок - це введення електронної адреси та пароля, а потім додаються персональні дані. Без них гравець не зможе вивести виграні гроші з рахунку. Керівництво контори строго стежить за порушеннями, так що не варто створювати кілька акаунтів або намагатися заробити за допомогою шахрайських схем - це може закінчитися не тільки «порізкою» максимумів, але і блокуванням аккаунта. Відкривати рахунок можна в гривнях, а для поповнення доступні популярні банківські системи, термінали і Приват24. Висновок здійснюється на карти Visa, MasterCard і Maestro.

Букмекер популярний серед гравців ще і завдяки регулярно проводяться акціях і програмою лояльності. Всі зареєстровані гравці, що роблять ставки, отримують очки статусу і бонуси. Чим вище статус - тим більше бонус.

На сайті представлений магазин, де накопичені бонусні бали можна обміняти на реальні товари: канцелярію, брендовані аксесуари та одяг, туристичні путівки, побутову техніку і автомобілі. Акції часто відкривають перед якимись подіями або святами. Оригінальна послуга БК - страховка ставки. Можна вибрати послугу «Ставка без ризику», і в разі програшу сума повернеться на ігровий рахунок. Подробиці акцій доступні на сайті у відповідному розділі.

Опубликовано: 4-10-2019, 12:38
0

Похожие статьи


Наверх